У Сумах “Міськводоканал” розрив і забув укласти асфальт у 175 місцях

Сьогодні, 7 травня, під час апаратної наради начальник управління «Інспекція з благоустрою м Суми» Руслан Голопьоров надав меру Сум звіт про кількість розритих доріг у місті. У ньому зазначено, що лідерами з розриття є два підприємства: ТОВ «Сумитеплоенерго» – 52 вчасно не заасфальтованих ділянки та КП «Міськводоканал», який розрив і забув укласти асфальт у 175 місцях.

На питання, коли будуть ліквідовані наслідки ремонту, заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня повідомила, що до кінця червня вони планують заасфальтувати розриття, які були зроблені в зимовий період. Пізніше будуть займатися поточними проблемами, пов’язаними з гідравлічними випробуваннями.

Щодо “Міськводоканалу”, директор КП Анатолій Сагач пояснив, що така кількість незаасфальтованих ділянок пов’язана з проблемами фінансування. У минулому році у КП «Міськводоканал» був підрядник, який займався асфальтоукладкою, але пізніше він нібито відмовився це робити через збитковість.

У результаті мер доручив розробити план ліквідації розриттів і пильніше стежити за дотриманням правил благоустрою зазначеними підприємствами.

Джерело: https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах