У Сумах не знайдуть, хто відповідатиме за біотуалети на зупинках

5 березня під час апаратної наради в мерії  чиновники вчергове обговорили питання установки біотуалетів на кінцевих зупинках громадського транспорту. За словами директора департаменту інфраструктури Григорія Яременко, воно вже було опрацьоване спільно з фахівцями відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг, а також КП «Електроавтотранс».

«З огляду на те, що закупити їх і встановити на зупинках – це всього лише перший крок, потрібно подбати і про їх постійне обслуговування. Так як перевізники не будуть брати участь у фінансуванні та утриманні туалетів, пропоную закупити туалети за бюджетні гроші і передати на баланс КП «Електроавтотранс», яке за свій рахунок або за рахунок перевізників буде їх обслуговувати », – повідомив Григорій Яременко.

Вислухавши, заступник міського голови Володимир Войтенко наголосив, що це проблема не тільки міста, а й перевізників, і поцікавився у Сергія Яковенка, чи є даний пункт в умовах транспортного конкурсу.

Втім, як повідомив начальник відділу транспорту, облаштування зупинок біотуалетами покладається на організатора, тобто на виконавчий комітет. Однак, як повідомив Сергій Яковенко, в подальшому перевізники згодні розмістити біотуалети на договірних умовах.

Підводячи підсумок, Степан Пак, з огляду на те, що ця проблема піднімається на апаратних нарадах вже не один рік, попросив трохи конкретизувати строки виконання доручення. Але оскільки ніяких конкретних пропозицій так і не прозвучало, питання відклали до 1 квітня.

Нагадаємо, що раніше сумчани підтримали петицію про відкриття туалетів на зупинках громадського транспорту.

Тим часом в місті з населенням 266 тис. чоловік існує тільки 2 громадські вбиральні.

Джерело: https://www.0542.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах