У Сумах оштрафували водія, який показав копам чужі документи

Під час забезпечення публічного порядку екіпаж патрульних виявив порушення ПДР водієм автомобіля ВАЗ-2110. Cпілкуючись із поліцейськими, чоловік нервував. Для перевірки він пред’явив документи, однак, як з’ясувалося, водійське посвідчення належало зовсім іншій людині, а сам його не мав.

Керманич не зміг пояснити, навіщо він надав чужі документи, а також історію їх походження. Ймовірною причиною такої поведінки була можливість уникнення від адміністративної відповідальності.

Патрульні все ж з’ясували його справжні дані, а потім склали на нього адмінматеріали за статтею 126 (керування без відповідних документів) КУпАП. Водія доставили до Сумського відділу поліції для перевірки історії появи в нього чужих документів.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах