У Сумах підозрілі пішоходи потрапили під кримінал

За добу поліцейські викрили одинадцять жителів області у зберіганні наркотиків.

Патрулюючи вулиці міста Суми, в поле зору поліції потрапили одразу декілька місцевих жителів. Чоловіки при появі поліцейських починали поводитись підозріло. Деякі з них змінювали напрямок руху, інші – намагались швидко оминути правоохоронців чи перейти на іншу сторону дороги, а дехто – копошився в кишенях, намагаючись щось сховати. Всіх їх зупинили та перевірили. Підозрюваними виявились семеро місцевих віком від 47 до 25 років, у яких при особистому огляді речей та одягу правоохоронці виявляли згортки з марихуаною та так званий «бульбулятор» і шприци, заповнені опієм ацетильованим. За підрахунками поліції у них вилучили близько 30 грамів наркотиків. 

Інших поціновувачів марихуани виявили в Буринському та Сумському районі, Ромнах та Лебедині. 30-річний буринчанин вдома зберігав 30 грамів наркотиків та пристрій для їх вживання. 40-річний мешканець Лебедина розгулював з двадцятиграмовими «нарковмісними» згортками вулицями міста. А от 38-річного роменчанина та 32-річного жителя Сумського району викрили правоохоронці під час санкціонованих обшуків за місцем мешкання. 

Всі вилучені речовини працівники поліції направили на експертне дослідження. А у відношенні всіх фігурантів відкрили кримінальні провадження за відповідними частинами ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту».

Поділитися в соціальних мережах