У Сумах відбувся бал для школярів-активістів

Сумський палац дітей та юнацтва зібрав сумських школярів на бал лідерів учнівського самоврядування «Зіркова феєрія». Темою вечора стало світське життя ХIХ століття.

«Я схвильована, це надзвичайно, це буде дуже весело і неординарно, тому що в Сумах мало таких заходів. Я займаюся танцями вже 12 років, у мене є досвід», – поділилася перед початком балу школярка Євгенія Таран.

«Раніше я займалася спортивними танцями, але зараз, на жаль, не займаюся. Я дуже довго ходила, обирала сукню, і саме ця мені дуже сподобалася», – розповіла учасниця балу Марія Євлаш.

Усього участь у танцювальному вечорі взяли 22 пари віком від 14 до 17 років. Окрім вальсування під керівництвом професійних хореографів школярі пробували опанувати польку, квікстеп та свінг – у майстер-класі з останнього до танцю стали й почесні гості.

Також дебютанти виявляли вміння говорити компліменти, складати буріме та показували акторські здібності, випробовували себе в інших розвагах.

На завершення заходу обрали короля та королеву балу.
dsc00012

dsc00013

dsc00015

dsc00017

 

Джерело: http://tv.sumy.ua/,https://www.smr.gov.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах