У тролейбусному депо гасили умовну пожежу

На КП «Електроавтотранс» відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту та протипожежне тренування.

Під час навчань відпрацьовували дії посадових осіб і формувань цивільного захисту щодо виконання завдань по ліквідації наслідків виникнення небезпечної події в результаті несприятливих погодних умов, гасили умовну пожежу та надавали першу медичну допомогу умовно постраждалим.

Участь в тренуванні взяли працівники комунального підприємства. Зокрема, органи управління, служби і формування цивільного захисту, а також інші його підрозділи.

Під час тренування з’ясувалося, що розрахунки були виконані в основному вірно, хоча деякі з них потребують уточнення. Так, служба руху повинен внести зміни в маршрути руху автобусів під час тимчасового припинення руху на окремих ділянках доріг. Документи на проведення відповідних заходів цивільного захисту також були розроблені вірно.

Під час практичних дій формування використовували засоби механізації, техніки, приладів (при їх наявності), рятували уражених і надавали їм медичну допомогу. Хоча з’ясувалося, що система оповіщення на підприємстві потребує вдосконалення.

 

Поділитися в соціальних мережах