Біля “Лавини” хочуть розмістити контейнери для сміття

На сьогоднішній апаратній нараді мер Сум Олександр Лисенко знову відчитав директора департаменту інфраструктури Григорія Яременка.Той доповідав щодо опрацювання питання про здійснення заходів, які унеможливлять проїзд транспорту по пішохідній доріжці навколо озера Чеха.

Чиновник озвучив пропозицію поставити там шлагбаум, на що міський голова запитав, як тоді буде вивозити сміття “А-Муссон”? Відповідь посадовця “згідно з графіком” обурила керманича:

” Туди стільки праці вкладено – доріжка, освітлення, а там будуть сміттєвози їздять. Що ви думали, коли ставили там контейнери? Хіба це відповідь. Ті, хто у нас там спортмайданчики розбирають, розберуть і ваш шлагбаум. Потрібно не пропозиції вносити, а ділом займатися”.

Директор департаменту інфраструктури не знайшов, що на це сказати.

Свою думку з цього приводу висловив начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства  Віталій Шилов: “На 12-му мікрорайоні ми будемо продовжувати дорогу, там буде контейнерний майданчик. Біля «Лавини» можна поставити. Нехай туди кидають”.

Мер доручив поінформувати всіх сумчан, які там відпочивають, про розміщення контейнерів і зауважив, що тих, хто смітитиме, будуть штрафувати.

Джерело: http://www.dancor.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах