Біля мерії горіли шини та “дрижали” стіни

Напередодні останньої сесії Роменської міської ради дорогу на вулиці Горького було підсипано битою цеглою. Це здивувало навіть самого мера: говорить, указівки «комунальникам» ніхто не давав. “Я сам уранці їхав по вулиці Горького й побачив, що ями були засипані битою цеглою. Указівок ніяких не було, але управління ЖКГ виконує роботи”, – розповів він.

Цей метод привів під стіни мерії десятки активістів, які вимагали пояснень. Олександр ЛОБОДА, керівник громадської організації “Автоєвросила” в місті Ромни розповів, що неодноразово його команда зверталася до начальника управління ЖКГ Олександра ШЕВЧЕНКА, та чули лише обіцянки й вигадані дати. Неодноразово ходили й до поліції, писали заяви про бездіяльність «комунальників». “Ями вже по 13 сантиметрів, – зауважив активіст. – Будь-яка легкова автівка фактично повинна сідати “пузом” у заглиблення…”. Нещодавно члени організації й клопотання в поліції залишили про те, що дорога на вулиці Горького аварійна, в додаток до ям, на ній немає ні розмітки, ні знаків.

Чому й досі дороги лежать не займані, пояснив заступник міського голови Євгеній ЛУЗАН. “Начальником управління ЖКГ уже оголошені всі тендерні процедури, – звернувся до присутніх Євгеній Станіславович. – Відповідно до законодавства, “розкриття” тендерних процедур обійти неможливо”. За словами заступника, “розкриття” по вулицях Коржівська, Руденка відбудеться 1-го серпня, по вулиці Щербакова – 3-го серпня, Римаренків – 7-го серпня, Пушкіна, на яку чекає найбільший ремонт за останні роки, та Горького трапиться 13-го серпня. Усі роботи будуть виконуватися під державним технічним наглядом та наглядом громадськості й активістів, що, на думку Євгенія ЛУЗАНА, дозволить уникнути зайвих сперечань та непорозумінь.

Тож до фактичного ремонту управління ЖКГ буде приступати через тиждень-два. Відповідно погодні умови в цьому році дадуть можливість виконувати роботи аж до листопада, адже «робоча температура» для укладки асфальтного покриття прийнятна від +5 градусів по Цельсію, уважає заступник.

Та все спрацює, якщо відбудуться торги. Інакше ще три тижні доведеться чекати на закінчення другого тендеру, повідомив Сергій САЛАТУН. Та ж процедура може знову не відбутися, й на нову вгається ще два місяці. Усе ж мер пообіцяв зробити дороги до кінця року, незважаючи ні на що.

Сергій Андрійович уступився й за начальника управління ЖКГ, звернувшись до активістів: “Сядьте та розберіться в законах. Йому ж доведеться платити всі судові витрати з власної кишені, але людина непричетна”.

Наостанок члени організації порекомендували вдатися до конкретних дій, інакше вони змушені будуть звертатися до суду за кожне пробите колесо та пошкрябане дно автомобіля.

Джерело: Новий погляд Роменщини

Поділитися в соціальних мережах