Депутат: Простіше додати “Електроавтотрансу” 20 млн і возити сумчан безкоштовно

Під час засідання тимчасової комісії з вивчення діяльності КП «Електроавтотранс» депутат міськради, який очолює планово-бюджетну комісію при Сумській міськраді, висловив сумнів щодо рентабельності підприємства і коректності цифр, наведених у документі про стратегічний розвиток підприємства на 5 років.

За його словами, суму в 336 млн грн, яка вказана в тексті документа, навіть не вийде освоїти. Він також поставив під сумнів економічну ефективність КП, адже сума зароблених коштів склала всього лише 20 млн грн, у той час як з міського бюджету на компенсацію пільгового проїзду було перераховано понад 50 млн грн. «Нам простіше буде додати підприємству ще 20 млн до 52 млн грн і возити сумчан безкоштовно. Нам вдасться заощадити на зарплатах кондукторів та контролерів, а жителі обласного центру отримають безкоштовний проїзд», – говорить чиновник.

Щоб ефективно освоїти бюджетні гроші й розвивати підприємство, у ході обговорення було запропоновано визначити ключові напрямки, на які слід звернути увагу і виділяти гроші на ті потреби, які поліпшать роботу «Електроавтотрансу» та збільшать його прибуток.

Джерело: 0542.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах