“Міськводоканал” повідомив про зміну тарифів

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке відбулося 28 грудня 2017 року, було прийнято рішення про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік (постанова № 1575) та внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2016 року № 2868 щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік (постанова № 1576).

Відповідно до змін вищезазначених постанов тарифи складають:

на централізоване водопостачання – 6,38 грн/м3 без ПДВ;

на централізоване водовідведення – 5,30 грн/м3 без ПДВ;

на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)   — 6,57 грн/м3 без ПДВ;

на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 5,46 грн/м3 без ПДВ.

Ці зміни до постанов набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

Зі структурою тарифів можна ознайомитися за посиланнями:

http://www.nerc.gov.ua/?id=30204

http://www.nerc.gov.ua/?id=30202

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах