На Сумщині підвищують тарифи на водопостачання

Підвищення “порадувало” мешканців смт Ямпіль. Відповідне рішення в п’ятницю ухвалив виконком Ямпільської селищної ради. Про це повідомляє офіційний сайт ради.

«Особливого розгляду потребувало питання затвердження тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення по підприємству, яке надає ці послуги. Генеральний директор ТОВ «Водолій БС» Сахошко В. В. пояснив причину встановлення нових тарифів – із переліку послуг виключено проведення повірки лічильників. Також проінформував членів комісії щодо проведення обґрунтованих розрахунків на послуги. Комісія селищної ради з перевірки обґрунтованих тарифів підтвердила правильність розрахунків: різниця складала в 01 копійку.

Збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги відбулося у зв’язку з підвищенням  розміру мінімальної заробітної плати, цін на електроенергію та паливо мастильні матеріали. Нові тарифи вводяться в дію з 01.04 2018 року», – зазначається у повідомленні.

Джерело: yampil.info

Читайте також: У Сумах “Міськводоканал” повідомив про зміну тарифів

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах