На “Сумигазі” – технічний збій

Січневі платіжки за газ абонентам надійдуть у березні. Про це повідомила речник ТОВ «Сумигаз Збут» Анастасія Шимаріна. Причина такого запізнення – технічний збій. Тож у березні споживачі отримають дві квитанції.

«Ми просимо не хвилюватися з цього питання, сплатити фактично за споживання можна відповідно до показань лічильників або за нормами. Якщо споживач отримує субсидію, він може відняти від фактичного споживання суму нарахованої субсидії. Також споживачі природного газу переймаються питанням, чи не потраплять вони до категорії боржників і чи не позбудуться цієї компенсації. Ми завіряємо, що при якихось розбіжностях між сплаченою сумою і тим, що споживач спожив за січень, він не потрапить до категорії боржників», – запевняє Анастасія Шимаріна.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах