Обережно: У Сумах падають бурульки (фото)

З настанням холодної пори року та частими змінами погодних умов на дахах будівель утворилися бурульки. Крижані завіси дарують казкову зимову атмосферу. Проте така “казка” може мати сумний кінець…

Під час відлиги, через різкий спад температур, бурульки починають танути і падати на землю. У Сумах же дахів із бурульками – безліч. Проте прибирати їх ніхто не квапиться. На вулицях міста помітні лише попереджувальні надписи та стрічки, які  нагадують містянам про небезпеку;

вулиця Супруна

проспект ім. Т. Г. Шевченка

Але не завжди огороджувальні стрічки гарантують безпеку життя городян. Деякі з них просто обривають через незмогу або небажання знайти обхідний шлях.

вулиця Соборна

проспект ім. Т. Г. Шевченка

За прибирання бурульок відповідає балансоутримувач будівлі. Тобто всі підприємці, власники магазинів, офісів та інших установ зобов’язані прибирати дахи від бурульок. Дахи житлових багатоквартирних будинків від бурульок звільняють організації, що обслуговують житловий фонд. У разі невиконання правил благоустрою порушників притягують до відповідальності згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вона передбачає накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 360 до 1 тис. 360 грн), на посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 до 1 тис. 700 грн). 

проспект ім. Т. Г. Шевченка

вулиця Петропавлівська

вулиця Соборна

Якщо балансоутримувач не має змоги прибрати бурульки, він може звернутися до працівників державної служби з надзвичайних ситуацій.

Упродовж дня лише раз зустріли борців із “крижаною небезпекою” у центрі міста, на Петропавлівській.

sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах