Обласна прокуратура підтвердила заангажованість ГО «Залізниця без корупції»

До прокуратури Сумської області надійшла заява про злочин від громадської організації «Залізниця без корупції». Мова йде про нібито «чисельні факти неповного виконання робіт згідно технічного завдання замовника», виявлені учасниками ГО під час візуального огляду об’єктів ремонту автомобільних доріг, зокрема дороги Р-46 «Харків – Охтирка», яку нещодавно відкривав і хвалив особисто Президент України Петро Порошенко.

Відповідно до чинного законодавства зазначена заява була направлена за належністю до Охтирської місцевої прокуратури. За результатом розгляду заявнику ще 9 листопада 2018 року було надано офіційну відповідь, що жодних підстав для внесення відомостей в ЄРДР щодо дороги Р-46 Харків – Охтирка та, відповідно, початку слідства немає.

У прокуратурі наголошують, що на даний час виконання робіт на ділянці дороги Р-46 Харків – Охтирка не є предметом слідства.

Нагадаємо, активісти громадської організації «Залізниця без корупції» вигадали новий спосіб активізму – вони почали дискредитувати роботу будівельних компаній (зокрема мова йде про ТОВ «Харківспецбудмеханізація-7» і ТОВ «Автомагістраль Південь») по проектах, які ще навіть не були уведені в експлуатацію і перебували в процесі ремонту. Саме так вони вчинили по відношенню до ремонту дороги «Харків-Охтирка», підготувавши свої зауваження і звернення до ЗМІ та правоохоронних органів ще до завершення ремонту об’єкту, хоча незабаром усі недоопрацювання були усунені згідно плану ремонтних робіт у визначені договором із Замовником терміни. При цьому варто відзначити, що від таких дій так званих активістів постраждала репутація не тільки будівельних компаній ТОВ «Харківспецбудмеханізація-7» і ТОВ «Автомагістраль Південь», а й Президента України, який особисто приймав участь у відкритті дороги «Харків-Охтирка».

Тому відмова прокуратури у відкритті провадження по виявлених активістами недоліках (яких по завершенню ремонту просто не знайшли), лише підтвердила надуманість та маніпулятивність громадської організації «Залізниця без корупції», а також поставила під сумнів неупередженість і професійність решти їхніх розслідувань.

Читайте також: Політичні ігри: Сумська поліція відкрила справу по ремонту дороги, яка стала гордістю для Порошенка

Поділитися в соціальних мережах