Підприємці скаржаться на снігові терикони (фото)

Підприємці, продавці та покупці продовольчого ринку Охтирки страждають від непрочищених тротуарів та снігових завалів на території базару.

Охтирчанин Сергій Макаренко нарікає: адміністрація ринку не хоче  боротися зі снігом. Доріжки між торговими павільйонами покриті льодом, до того ж не посипані ані піском, ані сіллю. Весь сніг прибиральники позвозили в одну купу під стіни одного з магазинів – сніговий терикон уже перевищує зріст людини, у деяких місцях на льодових брилах виблискує на сонці заморожена камса. Після різкого потепління ця купа перетвориться на океан із запахом рибного розсолу. “Про які санітарні норми можна говорити у цій ситуації. І хто відповідатиме за каліцтва людей, які ламатимуть руки-ноги на нерозчищених доріжках?”, – скаржиться охтирчанин.

Джерело: roxolana.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах