Після загибелі в ліфті малюка директор профільного департаменту взяв лікарняний

Відсьогодні директор Департаменту інфраструктури міста Суми Григорій Яременко відсторонений від виконання своїх обов’язків. Саме його департамент замовляв і приймав роботи від ТОВ «Міськсумиліфт». А від 3 січня чиновник – на лікарняному. Виконує обов’язки директора департаменту його речник – Віктор Павленко.

“Директор департаменту інфраструктури Яременко Григорій Іванович зараз знаходиться на лікарняному розпорядженням міського голови 8 К від 03.01. 2019 року. Обов’язки директора відсьогодні покладені на мене”, – говорить Віктор Павленко, начальник управління координації та комунікації Департаменту інфраструктури міста.

За інформацією Віктора Павленка, 757 ліфтів, які є комунальною власністю, торік обслуговували 5 підприємств: ТОВ «Міськсумиліфт», ПРБП «Рембуд», Товариства «ЕЛЛТА», ТОВ «Макрум», а також Керуюча компанія «Коменерго-Суми».

Телефон Григорія Яременка вимкнений. Так само не має коментаря Олександра Сиси, який керує компанією ТОВ «Ескперт-ліфт» – спілкуватися він відмовився. У телефонному режимі чоловік сказав, що не має відношення до смерті дитини, і що ліфт на момент видачі експертного висновку, був справним. Нагадаємо, ТОВ «Ескперт-ліфт» видало позитивний висновок на підйомник після капітального ремонту. Щодо його зв’язків із Євгеном Скоробагатським – директором комунального підприємства КП «Сумитеплоенергоценраль» – на балансі якого знаходиться ліфт, Олександр Сиса говорити не схотів. Розмова про це з Євгеном Скоробагатським була такою…

“- Ви є засновником разом з Сисою СКС «Консанлт»? – Так, і що? – А ТОВ «Міськсумиліфт» є дочірнім підприємством . – Ні, це у вас невірна інформація. Подивіться, я зрозумів вас. – Як це ні, ми ці дані знайшли в інтернеті, вони в доступі. – Ні, подивіться ще раз. – А, які данні у вас? – У мене дані, що у СКС «Консалт» немає дочірніх підприємств. Дякую”.

Нагадаємо, 2 січня в багатоповерхівці на вулиці Супруна о 16-й годині ліфт, в якому знаходився дитячий візочок з двомісячним хлопчиком, раптово зірвався. Намагання рідних врятувати дитину виявились безуспішними.

Поділитися в соціальних мережах