Приватна компанія, пиляючи дерево, розбила вивіски і погнула антени (фото)

В Охтирці приватна компанія пиляла тополю, що височіла у проході між центром ПТО (колишнє ТУ-7) та житловим будинком по пров. Харківському.

Фахівець у касці та альпіністському спорядженні спочатку бензопилою обрізав гілки до рівня даху. Потім зрізав верхівку, яка за збігом обставин не впала додолу, а зачепилася за огородження покрівлі. Здавалося, пильщик скористається такою гарною нагодою, щоб максимально розібрати гілку на поліна та нанести менше збитку місту та його мешканцям. Іншим чином зберегти оздоблення будинку було б важко – внизу проходили зовнішні електромережі. Власники комерційної аптеки привабливо оформили вхід до закладу – ліхтарики, вивіска. Якщо така махина падає – усе понівечить. На стіні – відносно нова водогінна труба та на різному рівні від землі тарілки супутникового телебачення мешканців будинку.

Втім пильщик вирішив позбутися лише найбільш довгих відгалужень. І те тільки тому, що інакше коцурбату верхівку спихнути донизу було неможливо. Чи пиляв би він так біля власного будинку? Мабуть, ні – діяв би набагато акуратніше.

Верхівка врешті-решт зірвалася, але додолу так і не долетіла, зачепившись за супутникові антени. Довелося пильщику ще з більшим ризиком допилювати її фактично у повітрі. У результаті маємо погнуте обгородження, розбиті вивіски, погнуті антени.

Безсумнівно, звалити таке дерево – завдання дуже складне. І якби верхівка нанесла б тієї ж самої шкоди, впавши відразу після того, як її відтяли від стовбура, ніхто б і слова не сказав. А коли, маючи змогу зменшити людям збитки, цим не користуються – у свідків події з’являється неприємний осад у душі.

Фото – очевидця події.

vm

okhtyrka.net

Поділитися в соціальних мережах