Сумських водіїв заманюють зарплатами і житлом

Минулого тижня КП «Електроавтотранс» відзвітувало про свою роботу за 2017 рік. Так, за словами директора підприємства Віталія Однорога, КП своїми силами відремонтувало 900 кв. м покрівлі на різних об’єктах підприємства, зробило ремонт у гаражі, привело в належний стан оглядові ями, які давно не ремонтувалися. Освітлення замінили енергозберігаючим.

Але на підприємстві існує гостра нестача водіїв. Однорог підкреслив, що, незважаючи на постійні курси, які проводяться на базі КП, багато відсіваються за станом здоров’я або віком. Перевагу віддають особам від 21 року, яких будуть мотивувати зарплатами і житлом.

Так, керівник КП заявив, що мінімальна зарплата водія становить 5 тис. грн, а працьовиті отримують на руки до 14 тисяч. За домовленістю з міськрадою підприємству виділяють 700 кв. м комунального житла, а це приблизно 17 кімнат для іногородніх, які виявлять бажання приїхати працювати до Сум, пише shans.com.ua.

Торкнувся Однорог і теми тарифів на проїзд у комунальному транспорті. Хоч вони і були підняті буквально днями, але вже не відповідають реальній картині. А вся справа в тому, що документація з розрахунками готувалася ще в минулому році, а з січня багато що змінилося. Проте в КП поки не говорять про новий тариф.

Сьогодні в КП 69 тролейбусів і 33 автобуси. У нинішньому році планують придбати ще 4 тролейбуси і 4 автобуси середньої місткості.

Поділитися в соціальних мережах