У Шостці 1300 люків – без кришок

На апаратній нараді в Шосткинській міськраді було піднято злободенне питання відкритих люків.

На жаль, ця проблема існує практично в усіх мікрорайонах міста, каналізаційні шахти закриті дерев’яними щитами, що досить-таки небезпечно. За словами директора КП «Водоканал» Олександра Міхньова, у минулому році, як ніколи, підприємство придбало 350 люків: «Але їх не видно. Всього по місту 5700 люків, з них – 1300 не мають належного вигляду. На жаль, ми не встигаємо усувати цю проблему. Буквально два тижні тому по вулиці Чернігівській вночі зняли відразу 10 люків, які тільки встановили».

Олександр Миколайович каже, що крадуть навіть полімерні люки, не кажучи вже про чавунні. Керівник упевнений, що проблему потрібно вирішувати комплексно і витратити частину прибутку підприємства на придбання кришок для люків.

Джерело: shostka-news.com

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах