У СУМАХ ДОРЕМОНТУЮТЬ ШЛЯХОПРОВІД

Продовження ремонту шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги запланували на 2018 рік.

Петиція про ремонт шляхопроводу зібрала 277 голосів замість 250 необхідних. Відповідь оприлюднена на сайті 5 грудня. На сесії Сумської міськради за пропозицією депутата Володимира Чепіка це питання включили до порядку денного. У відповідь мер Сум Олександр Лисенко заявив: «Треба добудовувати. Ми замінили в цьому році всі комунікації, залишилися кабелі, ливнівка і асфальтне покриття. Проект зроблений, п’ять місяців тому дано доручення по експертизі. Завершується експертиза, проект є, кошти заплановані».

Мер запевнив, що роботи заплановані, незалежно від того, розглянуть це питання депутати чи ні. Але конкретних дат не озвучили. У результаті “за” проголосували 20 депутатів, не голосували 9, утримався – 1.

Як випливає з відповіді на петицію, УКБ оголосить тендер після проведення комплексної державної експертизи проектно-кошторисної документації та отримання позитивного висновку філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Сумській області. Фінансування планується за рахунок коштів Державного дорожнього фонду в сумі 34 млн грн, пише rama.com.ua.

Нагадаємо, 2016 року через необхідність вкладення великої кількості бюджетних коштів міська влада вирішила перенести на наступний рік роботи по освітленню шляхопроводу по вул. 20 років Перемоги, ремонт підйомів і спусків до нього.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах