У Сумах знову розмалювали ями

Сумські громадські працівники вирішили повторити флешмоб минулих років і щорічний звіт мера Сум про роботу в минулому році зустріли розмальовування ям на дорогах обласного центру…

– У нас претензії до директора КП «Шляхрембуд» як до підрядника і до начальника міського УКБ, який повинен контролювати ремонт сумських доріг. На пр. Лушпи зробили ямковий ремонт, але вчорашній дощ уже змив усю дорогу. Два рази на рік ви виділяєте гроші на розмітку. Але вже травень, а розмітки немає. Хоча місто купило новий асфальтний завод, ремонтувати дороги продовжують старим асфальтом, який не підлягає ніякому ГОСТу. Це просто пластилін! Чому він тече на бордюри, йде разом із колесами і розвалюється через рік? – заявили активісти на самому звіті. – 1 липня у Олександра Вегери (директор «Шляхрембуду») закінчується контракт. Ви продовжите його? Ця людина 18 років займається дорогами в місті, але їх немає. Ви що, не бачите, що відбувається на вулицях? Ви що, по них не їздите?

Градоначальник пояснив – мовляв, для того щоб щось продовжувати, спочатку треба отримати на руки заяву про продовження контракту.

– На даний момент ні від керівника, ні від профільного заступника таку заяву до мене не надходило. У нас ще є півтора місяці. Так, у мене є питання до підприємства. І я створив комісію з перевірки роботи КП та якості виконаних робіт. Але треба бути об’єктивними. Ви ставите питання по дорогах, але знаєте, наприклад, коли останній раз капітально ремонтували ту ж Чернігівську або Героїв Крут? Гамалія? 19-25 років тому! А то і всі 35!

Нагадаємо, громадськість зробила висновок, що мер занадто вознісся, і вирішила подарувати йому корону.

 

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах