З’явився кліп Вадима Олейника із сумчанкою в головній ролі

Як уже писали “Сумські дебати”, уродженка Сум, супермодель Анна Пронічкіна стала головною героїнею нового кліпу популярного українського співака OLEYNIK (Вадима Олейника) на пісню “Любишь другого”.  Для чарівної сумчанки, яка успішно підкорює фешн-індустрію,  це був дебют у ролі актриси. Офіційне відео опубліковане в мережі 2 серпня.

Щоб відійти від передбачуваних сюжетних ліній, режисери Денис Маноха і Максим Шелковников наповнили кліп прихованим змістом. Так, в любовному трикутнику відсутній третій персонаж, символізуючи ідею неможливості управляти почуттями іншої людини. Сюжет розгортається на двох локаціях: у затишній квартирі – символі мікровсесвіту для закоханих, а безмежне поле з витоптаною стежкою – як незворотність минулого і одночасно шлях в нове.

Перед зйомками актори кілька годин обговорювали тему відносин, щоб максимально прожити стан героїв.

“Ці зйомки були своєрідним мікротренінгом роботи з цінностями. Нехай глядачеві залишиться пожива для роздумів: що ляже в основу уявлень про відносини, а щось виявиться надуманим. Наші цінності проявляються лише з часом “, – поділилася Аня Пронічкіна.

Поділитися в соціальних мережах