Стадіону біля Чешки не буде

Під час обговорення депутатами перерозподілу бюджетних коштів з одних об’єктів на інші на планово-бюджетної комісії в квітні постало питання благоустрою озера Чеха. Так, УКБ запропонував зняти з проекту «Я люблю Чешку» 1 млн грн і перекинути його на ремонти і реконструкції в місцевих медичних закладах, і не тільки.

– А як же стадіон біля водойми? – почав бити на сполох депутат Дмитро Лантушенко.

Однак начальник міського УКБ Віталій Шилов пояснив, що незважаючи на те, що проект на цей стадіон є, з ним є і серйозні проблеми: «Коли ми почали розбиратися, прийшли до того, що там – водоохоронна зона, а це значить, що містобудівні умови на зведення об’єкта ми не отримаємо. Тому ми навіть проектуванням практично не займалися, тому що не зможемо його довести до логічного завершення».

Директор КП «А.Б.К» Володимир Никоненко уточнив: «Цільове використання землі в цьому місці – типу дендрологічних парків, там повинна бути природа, а за проектом ми повинні були поставити трибуни, зробити поле з подушкою. Там цього робити не можна. Хіба що сквер».

Нагадаємо, що мова йшла про модернізацію існуючого футбольного поля у більш сучасний і зручний формат – з новим якісним покриттям, трибунами, освітленням і т. д. Але, схоже, на спортивному містечку в цьому районі місто поки поставив крапку.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах