7 ініціатив від Сумщини представили на Ярмарку проєктів
На Ярмарок проєктів Національної платформи малого і середнього бізнесу цьогоріч подали 15 проєктів. З них сім — від Сумщини.
Про це Суспільному повідомила президентка ГО “Ділові українські жінки” в Сумській області Тетяна Купрійчук.
Ярмарок проєктів — це майданчик для комунікації між потенційними донорами та організаціями, які шукають фінансування для своїх ініціатив. За інформацією Тетяни Купрійчук, проєкти подали, зокрема, організації з Сум та Тростянця:
Створення навчально-консультативного центру для бізнесу Тростянецької громади (від ГО “Центр Європейської інтеграції Слобожанщини”). Проєкт передбачає навчання понад 300 підприємців щороку, створення 20+ нових бізнесів, збільшення робочих місць на 10% та зростання податкових надходжень на 15% за 3 роки.
Суми Start-up: програма підтримки молодих підприємців (ГО “БА “4Бізнес”). Проєкт має на меті організувати навчання для 15 команд молодих підприємців серед молоді Сум, розвиток їх компетенцій у бізнес-плануванні, маркетингу, фінансах та управлінні проєктами.
Центр підбору персоналу та розвитку кар’єри (ГО “БА “4Бізнес”). Через проєкт хочуть осучаснити процес пошуку роботи та співробітників, а також підтримати та працевлаштувати не менше 50 людей, зокрема, з інвалідністю, учасників бойових дій, ВПО.
Культурна спадщина Слобожанщини: від ремесла до бренду (ГО “Код нації.юа”). Проєкт спрямований на інтеграцію народних ремесел та ідентичних орнаментів, які зникають, в сучасні вироби.
Сумський Крафт: Відродження та розвиток крафтового бізнесу Сумщини (ГО “БА “4Бізнес”). Тут хочуть створити місце для продажу та презентації продукції “Крафтницю”. А також — проводити ярмарки у містах Івано-Франківськ та Львів, зокрема, “День Сумщини”.
Розвиток малих та середніх підприємств через призму кластерної спільноти (Громадська спілка “Кластер “Слобожанське коноплярство”). Тут шукають фінансування для навчання співробітників кластера, розробку та конструювання форми сидіння конопляного стільця з конопляного біопластику та на придбання машини для подрібнення PLA-пластику.
Сертифікація у ЄС: Будівельний конопляний утеплювач (Громадська спілка “Кластер “Слобожанське коноплярство”, ТОВ “Сумикамволь”). Тут шукають донорів, щоб провести випробовування конопляного утеплювача та отримати відповідні технічні умови. Після цього можливе отримання сертифіката “CE” і співпраця з великими торговими підприємствами.
Ознайомитися з усіма проєктами можна на сайті Національної платформи малого і середнього бізнесу.
Підписуйтесь на нас у ТЕЛЕГРАМ
Підписуйтесь на нас в ІНСТАГРАМ