Будівельник з Глухова написав фентезі про рідне місто
Автором російськомовного видання «Светлоносец. Меч воли» став місцевий 38-річний підприємець Євген Тіщенко. Мабуть, це перша художня книга в жанрі фентезі, події якої відбуваються саме у Глухові. Вона написана легкою мовою в художньому стилі про любов, добро, повідомляє nedelya.info.
Головний герой – Олександріус – веде боротьбу зі злом, а один з боїв проходить на нашій глухівській стометрівці. Читач, переходячи зі сторінки на сторінку, буде впізнавати для себе знайомі місця рідного міста. Для дитячого кола – це реальні події і мандрівки героя світами, для дорослого – це внутрішня духовна боротьба. Істина в легкому сюжеті допоможе читачу задуматись і стати на бік світла, перетворюючись на цілісну особистість.
Це вже друге видання роману. Взагалі свою книгу він написав ще у 2005 році, будучи студентом Глухівського педуніверситету. Тоді надруковано 300 екземплярів.
Так склалось, що згодом Євген вимушений був багато часу проводити за межами Глухова і України. Він – професійний будівельник, цією справою і займався у великих масштабах. Але нещодавно повернувся в рідне місто. Тут зайнявся підприємницькою діяльністю, а разом з тим повернувся до книги.
– Я дещо вдосконалив і вирішив перевидати її. Бо, вважаю, що тема, яка на перший погляд здається фантастичною, тісно переплетена з сьогоденням. Адже боротьба добра зі злом завжди є актуальною. Хочеться, щоб книгу прочитала наша молодь і взяла для себе звідти щось цінне, – говорить автор.
З друку вийшло 1000 екземплярів. Роботу глухівчанина будуть продавати 138 магазинів по всій Україні. Літературні критики ставлять високу оцінку твору Євгена Тіщенка. Якщо книга набере популярності, то її перекладуть на іноземні мови і презентуватимуть за кордоном. Коли закінчиться карантин, автор має намір передати декілька екземплярів до бібліотеки, а також школам. Як зазначає Євген, це лише перша книга запланованого циклу. Він і далі працює над продовженням історії. Планує в майбутньому випустити ще 6.
Девіз життя Євгена Тіщенка: «Мрій. Дерзай. Твори!» Він написаний і на першій сторінці його книги. Автор говорить, що у Глухова є великий потенціал, дуже хотілось би це використовувати, щось для нього робити. У глухівчанина є мрія пов’язати сюжет своєї книги з якимось творчим проєктом для дітей, щось на зразок популярного колись Форту Буаяр. Крім цього, сьогодні Євген Тіщенко працює над написанням наукових робіт.
Цитата
…Достал меч, который без моих слов привёл себя в боевое действие. И тоже приготовился для отпора потусторонних существ. Демонов было порядка десяти, ростом от полутора до трёх метров: они окружали нас, беря в кольцо, видно так поступали со всеми своими жертвами. В руках они держали сетку – с намерением набросить её на нас.
Мы с Василием встали друг к другу спинами таким образом, чтобы увеличить обзор. Итак, в бой!
Я взмахнул мечом над головой и ударил прямо перед собой: разрезал пополам их сеть и лишил рук двоих нападавших. Обернувшись, увидел, как мой проводник ухватил двоих за горло своими ручищами и давил до тех пор, пока они не рассыпались в прах. Один, самый маленький бесёнок, схватил меня своими копытцами и пытался свалить с ног. Я ударил его мечом сверху вниз, и он тоже рассыпался. Потом я выставил меч перед собой и, размахивая им, пошёл прямо на демонов, нанося удары направо и налево. Таким образом я уничтожил ещё четверых, а Василий за это время справился с остальными…