Хто такі кіберспортсмени? Поняття та особливість професії
Кіберспортивні змагання нагадують класичні змагання, але лише у світі віртуальних ігор. Усередині віртуальної реальності гравці використовують свої вміння, особливості ігрового процесу, досвід, навички, тактику та стратегії. В результаті за всім цим цікаво дивитися, тому організовуються трансляції та записуються відео.
Ринок кіберспорту величезний, адже тут є організатори турнірів, самі кіберспортсмени, кіберспортивні організації та безліч спонсорів. Додатково з’являється можливість робити ставки на різні події, а помічників стане майданчик ггбет юа, де є відповідні розписи та лінії. Ця діяльність постійно зростає і кожен може спробувати стати кіберспортсменом.
Види змагань
Перш ніж визначити особливості професії, потрібно визначити типи змагань. Вони бувають двох видів:
- Командні. Відмінне рішення для тих, хто відмінно грає в командні ігри та легко знаходить спільну мову з іншими людьми. Перемога принесе однакову насолоду кожному з учасників;
- Поодинокі. Геймери не люблять розділяти успіх з кимось, тому вирушають у поодинокі ігри, де все залежить лише від них.
Змагання проводяться в режимі онлайн чи офлайн. У першому випадку необхідно лише підключитися до сервера та розпочати гру. У режимі офлайн часто проходять великі турніри, де обладнано спеціальну сцену, де команди і змагатимуться.
Навички кіберспортсмена
Професійний гравець може стати таким, якщо він матиме набір специфічних навичок:
- ідеальна реакція;
- планування робочого та особистого часу;
- уважність до деталей;
- здатність забезпечити тривалу концентрацію;
- цілеспрямованість та амбіції;
- відмінні комунікативні навички;
- вміння користуватися різними комп’ютерними програмами.
Вкрай бажане вміння спілкуватися англійською мовою, а також досконало знати правила гри.
Як заробляють кіберспортсмени?
Одна із статей доходів – це заробітна плата. Різні організації та кіберспортивні клуби виплачують певну суму на місяць, яка може бути від 1 до 20 тисяч доларів. Додатковий заробіток – це призові з турнірів та змагань. Ця стаття мало не основна, адже багато турнірів мають багатомільйонний призовий фонд, запрошуючи відомих виробників та брендів у вигляді спонсорів.
Рекламні гонорари виплачуються як індивідуально, і всієї команді. Імениті гравці успішно просувають різноманітні аксесуари, ноутбуки, ПК та іншу техніку і за це їм виплачують гонорари. Трансляції стриму проводяться в домашніх умовах і на них кіберспортсмени можуть збирати донати, одночасно показуючи свою гру.