На Львівщині затримали злочинну групу з Сумщини, яка труїла і грабувала заробітчан
За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито групу з чотирьох мешканців Сумської області за відкрите викрадення чужого майна (ч.2 ст.187 КК України).
Пресслужба Львівської обласної прокуратури повідомляє, що чоловіки на територіях вокзалів Львова знайомилися з громадянами, які повернулися в Україну із заробітків, входили у довіру, пропонували безкоштовно підвезти до місця їхнього призначення, а по дорозі пригощали алкоголем. У алкогольні напої фігуранти завчасно підмішували лікарський препарат, який при безконтрольній дозі викликає у людини отруєння, затуманює свідомість, а при передозуванні – призводить до розвитку небезпечних патологій, асфіксії, коми та смерті. Коли потерпілий втрачав свідомість, у нього відбирали особисті речі та залишали на узбіччі.
Попередньо встановлено, що жертвами цієї групи стало щонайменше 4 особи.
Наразі тривають слідчі дії. Усім учасникам групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.
У ході обшуків за місцем їхнього проживання вилучено: автомобіль, мобільні телефони та сім-карти, гроші у різних валютах (євро, гривні, злоті, білоруські рублі), алкогольні напої, флакони з медичним препаратом та інші речі, які використовувалися для протиправної діяльності.
Заходи з викриття здійснювалися прокуратурою спільно зі слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області, оперативний супровід – управління карного розшуку Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років із конфіскацією майна.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
![](https://shostka.info/wp-content/uploads/2021/03/561x424x164572583_2959572737653067_6490464255809662718_o.jpg.pagespeed.ic.6yR0Fu0EY7.jpg)
![](https://shostka.info/wp-content/uploads/2021/03/430x574x164605175_2959572607653080_4850191461294706856_n.jpg.pagespeed.ic.ZE9ZqZTRjI.jpg)
![](https://shostka.info/wp-content/uploads/2021/03/548x411x164625305_2959572717653069_5361486276844414951_o.jpg.pagespeed.ic.HBSy_RfUOH.jpg)
![](https://shostka.info/wp-content/uploads/2021/03/463x621x164783283_2959572577653083_2341526875933868473_n.jpg.pagespeed.ic.DDzTehCMU2.jpg)
![](https://shostka.info/wp-content/uploads/2021/03/461x665x164799150_2959572610986413_5788312120110344136_n.jpg.pagespeed.ic.c9Xx7Q4B2a.jpg)
![](https://shostka.info/wp-content/uploads/2021/03/632x476x164935238_2959572767653064_4177667132863831187_o.jpg.pagespeed.ic.MulvrVqRbk.jpg)
![](https://shostka.info/wp-content/uploads/2021/03/638x478x165088293_2959572710986403_1341885443701228317_o.jpg.pagespeed.ic.4j4bSZOEKZ.jpg)
![](https://shostka.info/wp-content/uploads/2021/03/416x558x165180102_2959572590986415_5853695077808539481_n.jpg.pagespeed.ic.uENI8UY-6k.jpg)
Поділитися в соціальних мережах