На Сумщині протягом дня зафіксовано 127 вибухів
В Охтирці вогнеборці врятували житловий будинок від пожежіВІДЕО
У який час на Сумщині вимикатимуть світло
Під час обстрілу Білопілля ворог застосував активні реактивні снаряди
Сумські легкоатлети змагаються на Гімназіаді
Науковиці зі СНАУ призначили стипендію Кабінету Міністрів України
Сумчани відзначилися на Кубку світу зі спортивної аеробіки
«Ukrainian Fashion» опублікував інтерв’ю моделі з Шостки Тетяни Дорошенко
На війні загинув захисник України Михайло Бородаченко
Теплоенергетикам Сумщини мають відшкодувати 143,3 млн грн
На Шосткинщині рятувальники приборкали пожежі після ворожих обстрілівФОТО
Наслідки російського удару по центру БілопілляФОТО
На Сумщині злочинна група, залякуючи і катуючи, вибивала в пенсіонерів їх заощадження
На Білопільщині попрощалися із 21-річним захисником Андрієм Захарченком
Футболістки з Сумщини стали чемпіонками України
На Сумщині без електроенергії лишаються понад 7 тис. абонентів
Команда зі спортивного орієнтування Сумської школи № 9 вийшла у фіналі шкільних ліг
Сумчани виграли континентальні медалі в Словаччині
У Шалигинській громаді внаслідок обстрілів пошкоджено житловий будинок
Юні охтирчани провели прибирання в лісі
Шосткинський ФК «Колос» здобув першу перемогу в цьогорічному чемпіонаті Сумщини
На Сумщині ворожий снаряд влучив поряд із газорозподільною станцією
Скандальний уродженець Шостки Редкач ганебно програв казахському боксеру
На Сумщині відзначають День хіміка
Скандальний документ Дрозденка: як міська влада намагається узурпувати закупівлі в бюджетних закладах Сум
Білопілля обстріляли із РСЗВ та артилерії
У Конотопі Мазда збила 16-річного мотоциклістаФОТО
У Шосткинській автошколі навчають жінок, демобілізованих захисників, пенсіонерів керувати автобусами
Сумчан відзначили на академічному конкурсі МАН
За ніч і ранок на Сумщині зафіксовано 86 вибухів

На Сумщині встановлені додаткові тимчасові обмеження особливого режиму

Наказ «Про встановлення додаткових тимчасових обмежень особливого режиму в межах п’ятикілометрової зони від державного кордону України в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ»» підписали начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх та командир оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» генерал-майор Дмитро Красильников.

З метою забезпечення разом з військовим командуванням запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в операційній зоні оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» та враховуючи інформацію щодо безпекової ситуації, ухвалену рішенням ради оборони Сумської області від 17.01.2024, у звʼязку зі активізацією ворожих обстрілів населених пунктів, дій диверсійно-розвідувальних сил у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України на території Сумської області:

1. У період з 22 квітня 2024 року до завершення дії правового режиму воєнного стану встановити на території Сумської області додаткові тимчасові обмеження особливого режиму та заборонити вільний в’їзд (допуск), перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не пов’язаних із будівництвом, облаштуванням та утриманням інженерно-технічних і фортифікаційних споруд. огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій, проведенням аварійних, рятувальних робіт, наданням екстреної медичної допомоги, реагуванням на правопорушення, їх попередженням, розкриттям та розслідуванням, проведенням погоджених робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених пунктів у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ», а також проведення робіт, не повʼязаних з виконанням завдань у ході підготовки та ведення операцій (бойових дій) та охорони державного кордону, а також в інших випадках, визначених Інструкцією про тимчасові обмеження в межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Суми», затвердженої спільним наказом Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації та оперативно-тактичного угруповання «Суми» від 11.08.2023 № 1-ОД/138.

2. Затвердити Порядок погодження проведення робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених пунктів у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» (додається).

3. Заборонити сівбу високорослих сільськогосподарських культур, догляд за ними та збирання врожаю таких культур на відстані 500 метрів навколо фортифікаційних споруд на території Сумської області.

4. Дозволити за погодженням уповноваженої особи військової частини, у зоні відповідальності якої перебувають відповідні території, за межами окремих елементів фортифікаційних споруд на території Сумської області сівбу низькорослих сільськогосподарських культур, догляд за ними та збирання врожаю таких культур.

5. Командирам (начальникам) військових частин Збройних Сил України, інших складових сил безпеки і оборони в межах оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» спільно з 5 прикордонним загоном Державної прикордонної служби України, комендантом Сумської області та міста Суми – начальником Сумського зонального відділу Військової служби правопорядку, Головним управлінням Національної поліції в Сумській області, Управлінням патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Управлінням Служби безпеки України в Сумській області, керівниками Конотопської, Охтирської, Сумської, Шосткинської районних державних адміністрацій – начальниками районних військових адміністрацій, головами Білопільської, Великописарівської, Дружбівської, Есманської, Зноб- Новгородської, Краснопільської, Миколаївської (сільської), Миропільської, Новослобідської, Путивльської, Свеської, Середино-Будської, Хотінської, Юнаківської, Шалигинської територіальних громад забезпечити дотримання додаткових тимчасових обмежень особливого режиму, встановлених у пункті 1 цього наказу.

6. Начальнику 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби України забезпечити дотримання спеціального прикордонного режиму в межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України в смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ».

7. Керівникам Конотопської, Охтирської, Сумської, Шосткинської районних державних адміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій, головам Білопільської, Великописарівської, Дружбівської, Есманьської, Зноб- Новгородської, Краснопільської, Миколаївської (сільської), Миропільської, Новослобідської, Путивльської, Свеської, Середино-Будської, Хотінської, Юнаківської, Шалигинської територіальних громад організувати виконання в межах компетенції та довести до відома підприємств, установ, організацій та населення відповідну інформацію на підпорядкованих територіях.

Порядок погодження проведення робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених, пунктів у смузі відповідальності оперативно- тактичного угруповання «Сіверськ»

1. Для погодження проведення робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених, пунктів у смузі відповідальності оперативно- тактичного угруповання «Сіверськ» субʼєкти господарювання звертаються за отриманням дозволу до 5 прикордонного загону Державної прикордонної служби України на електронну адресу: [email protected] (зразок заяви додається).

2. До письмового звернення (заяви) додаються копії документів, що містять інформацію про найменування юридичної особи, фізичної особи- підприємця, фермерського господарства, місцезнаходження (місце реєстрації), вид та місце (із зазначенням географічних координат) провадження робіт, стосовно яких здійснюється запит, перелік фізичних осіб із зазначенням їх паспортних даних та транспортних засобів із державними номерними знаками, що залучатимуться до провадження таких робіт.

3. Письмове звернення (заява) погоджуються (підпис та печатка) уповноваженою особою відповідної територіальної громади.

4. Додаток до письмового звернення (заяви) з місцем провадження робіт включає схематичне зображення земельних ділянок на карті з погодженням уповноваженої особи військової частини, в зоні відповідальності якої перебувають відповідні території.

5. Звернення розглядається 5 прикордонним загоном Державної прикордонної служби України у строк до десяти робочих днів, про прийняте рішення повідомляється заявник.

6. Після отримання дозволу через територіальну громаду, на території якої планується проведення сільськогосподарських робіт, погоджуються уповноваженою особою військової частини маршрути пересування транспортних засобів, а також дата і час проведення робіт (графік робіт).

7. Перед початком проведення робіт субʼєкти господарювання організовують та проводять, зокрема за участю представників територіальних підрозділів Головного управління ДСНС у Сумській області, для працівників інструктажі з техніки безпеки, пожежної безпеки, мінної безпеки, а також інструктаж з особливостей проведення робіт у прикордонних територіях під час воєнного стану з підтвердженням у журналі реєстрації відповідних інструктажів.

8. Уповноважена особа військової частини виходячи із безпекової ситуації може у будь-який час заборонити пересування осіб, транспортних засобів та проведення робіт на землях сільськогосподарського призначення у межах пʼятикілометрової зони від державного кордону України поза межами населених відповідальності пункті смузі оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ».

Текст наказу дивіться за посиланням: https://sm.gov.ua/images/docs/dostup/2024/5_61_24.pdf

Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ

Читайте нас також в ІНСТАГРАМ

Поділитися в соціальних мережах
26 лютого
Видатного українського лікаря Сергія Лисенка нагородили Міжнародною премією миру (Німеччина – США)
30 грудня
«Аврора» передала 220 шоломів захисникам
02 вересня
В Черкассах есть свои Месси и Роналду: итоги футбольного первенства
24 червня
СБУ заявила, що нардеп Деркач завербований російською розвідкоюВІДЕО
З 1 вересня в українських школах планують розпочати переважно очне навчання – ОП
Українські військові вийшли з Сєвєродонецька – журналіст
Кремль відреагував на кандидатство України в ЄС: “головне, аби не було проблем для РФ”
У Херсоні підірвали колаборанта
Під Рязанню в Росії впав Іл-76
Українська авіація завдала потужних ударів по росіянах
США надають $450 млн військової допомоги Україні, у пакеті – РСЗВ та патрульні катери
Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС
23 червня
НБУ “надрукував” для уряду ще 35 мільярдів
McDonald’s може відкритися в Україні в серпні – Forbes
Перші американські HIMARS вже в Україні – Резніков
Суд заборонив партію Вітренко
Документи про завершення освіти будуть доступні в “Дії”
Європарламент підтримав кандидатський статус для України і Молдови
У Львові у закритому режимі готуються судити Медведчука
Британська розвідка: сили РФ просунулися в бік Лисичанська на 5 кілометрів
Влучання блискавки, утоплення, втрата свідомості: як надати домедичну допомогу
Зеленський: Пришвидшення перемоги – наша національна мета
22 червня
Вчителі з регіонів, де відновлять офлайн-навчання, мають повернутися на роботу – Шкарлет
Шольц: Німеччина продовжить постачати зброю Україні
В Україні повністю зупинено нафтопереробку – Вітренко
Туреччина заявила, що досягла прогресу з Росією щодо вивезення українського зерна
Росіяни випустили 7 ракет по Миколаєву – Кім
Європі порадили готуватись до зими без російського газу
У Ростовській області горів нафтопереробний завод, соцмережі писали про удар з безпілотника
ЄС офіційно визнає Україну кандидатом на вступ: проєкт рішення