На в’їзді до пішохідного середмістя Сум працює шлагбаум
На перехресті вул. Воскресенська та пров. Монастирський проїзд автомобілів регулює автоматичний шлагбаум.
Болард прибрали через його незадовільний технічний стан. Натомість для регулювання руху транспорту у пішохідній зоні Сум встановили шлагбаум, який запрацював з понеділка, 5 серпня.
На проїжджій частині з обох боків комунальники встановили системи «лежачий поліцейський» для обмеження швидкості руху, поруч обладнали камери відеоспостереження, дві з яких оснащені електронною системою розпізнавання номерів, а одна забезпечує загальний відеонагляд.
Відповідні роботи проводило КП «Міськсвітло», яке виграло тендер.
«З 6:00 до 8:00 шлагбаум відкритий для підвезення товарів до магазинів, спеціальний автотранспорт, авто екстрених служб зможуть проїхати, скориставшись «панеллю виклику», розповів начальник електротехнічної лабораторії КП «Міськсвітло» Микола Сидоренко.
Протягом двох тижнів у департаменті інфраструктури міста формуватимуть базу даних для дозволу на в’їзд. До бази вноситимуть номери автівок сумчан, які живуть в районі вул. Воскресенська та вул. Соборна або мають бізнес у цій частині середмістя.
Щоб отримати дозвіл на проїзд автотранспорту до пішохідної зони, треба написати звернення на ім’я в. о. міського голови Артема Кобзаря або до департаменту інфраструктури міста.
Після внесення номера до бази даних, шлагбаум автоматично зчитуватиме номер і пропускатиме транспорт. Окрім автоматики, яка скануватиме номери авто, передбачили й дистанційний нагляд диспетчера за роботою системи пропуску.
Поки що саме він пропускає машини на в’їзд в ручному режимі, а на виїзд шлагбаум спрацьовує автоматично. Диспетчер зможе контролювати технічну роботу шлагбаума, і в разі необхідності викликати чергового техніка-електрика або представників поліції.
При відключеннях електроенергії шлагбаум фіксуватимуть у відкритому положенні. Але надалі систему дооснастять акумуляторами для автономної роботи, повідомили в мерії.
Підписуйтесь на нас у ТЕЛЕГРАМ
Підписуйтесь на нас в ІНСТАГРАМ