Небезпека на даху: хто у Сумах має збивати бурульки?
Обережно, бурульки. Мінлива погода спричиняє виникнення величезних льодових брил на дахах. З кожним днем вони стають все більшими і небезпечнішими для життя людей. Тож, хто має збивати бурульки, з’ясовували кореспонденти.
Величезні бурульки на дахах, балконах і покрівлях. Доки температура коливається від мінусової до плюсової, вони лише більшають, і за такої погоди перетворюються на реальну загрозу для життя перехожих.
Доки комунальники традиційно перегороджують тротуари і чекають, коли все розтане, сумчани з острахом оминають великі крижані гірлянди.
Тож хто має збивати бурульки з дахів? За коментарем ми звернулися до департаменту інфраструктури. Там повідомили, що за це відповідальний балансоутримувач будівлі.
“Управителі! Ми їм ще тиждень тому написали листи, щоб негайно вжили заходів. Тому робота у цьому напрямку з нашого боку ведеться – прогнозували цю ситуацію і написали всі попередження”, – говорить директор департаменту інфраструктури міста Сумської міськради Олександр Журба.
Недбалих господарів, які не поспішають очищати дахи будівель від бурульок, штрафують інспектори з благоустрою міста, зазначає начальник управління “Інспекція з благоустрою м. Суми СМР” Руслан Голопьоров.
Якщо зауваження не усуваються, обслуговуючі організації мають сплатити штраф розміром від 850 до 1300 гривень. А поки сумчанам варто бути обережними, йдучи повз будинки та споруди. За можливості, тримайтеся на відстані від 3х метрів від місця, де утворилися небезпечні брили з криги і снігу. Адже вони можуть обірватися у будь-який момент.
Детальніше – у сюжеті: