Банк одягу працює в Сумах: хто може звернутися?
Пані Марія Серієнко шукала у банку одягу теплий одяг. Жінка поспіхом тікала від обстрілів з прикордонного села Славгород, тому встигла взяти мінімум власних речей.
“Майже нічого, що в сумку візьмеш, як нам 2 години дали на збір. Я може б курточку чи вітровку взяла б, таке оце щось”.
Банк одягу працює в Сумах. Суспільне Суми
“Мамі теплі речі, вона лежача. Може халат, може ночнушка, бо тричі на день потрібно міняти. Почались бойові дії і її Червоний хрест вивіз примусово. Речей багато вона з собою не брала, бо звідти тільки тікали люди. Хати половини нема, нічого немає”, — сказала Тетяна Усенко, переселенка з Юнаківської громади.
Сумчанка Любов Андрущенко раніше приходила до “Банку одягу”.
Доводиться. Трудовий стаж 40 років, а пенсія маленька, крім того, дуже хворію. І тиск, і щитовидка і цукор — на ліки дуже багато грошей йде.
Банк одягу працює в Сумах. Суспільне Суми
“Частенько приходимо, бо на 860 гривень утримання дуже мале для 2-х діток. Без таких організацій дуже важко”, — сказала Дарья Леоненко.
Третій рік працює у банку одягу Волонтерка Марія Величко. Вона знає місцезнаходження всіх речей, бо все перебирає та розкладає власноруч.
Банк одягу працює в Сумах. Суспільне Суми
“У нас за місяць 220-230 відвідувачів. Переважно обслуговуємо переселенців, дітки сироти, люди з інвалідністю, малозабезпечені. Ми жодній людині не відмовили”
За словами голови місцевої організації товариства Червоного Хреста Сергія Малюка, організували банк 2,5 роки тому.
“Тут кожного дня є люди. Їх доволі багато, бо кількість ВПО збільшується. І за різними показниками, починаючи від 35 і закінчуючи 60 тисяч у Сумах ВПО. Ми тут напакували речей і для передачі в Донецьку область”.
Переселенці, багатодітні родини, ті, хто не може купити одяг самостійно, за потреби мають змогу звертатися до банку одягу. Містяни, які мають можливість та бажання допомогти людям, можуть приносити сюди речі, якими хочуть поділитись.
Підписуйтесь на нас у ТЕЛЕГРАМ
Підписуйтесь на нас в ІНСТАГРАМ