Дружина Терещенка розповіла про грандіозні плани мера на коноплю
Із Оленою Єськіною-Терещенко, дружиною мера Глухова, вийшло розлоге інтерв’ю у журналі “Незалежний аудитор”, у якому, зокрема, вона розповіла і про свого чоловіка, і про те, як їй подобається районний центр Сумщини, а також про грандіозні плани коханого француза-українця на коноплю.
Цитуємо частково:
“Чи всі Ваші родичі та друзі схвалили Ваше заміжжя?
Звісно.
Ваш чоловік — персона медійна. В Україні Мішеля Терещенка сприймають як француза, що узявся розвивати аграрний сектор, щоб зробити Глухівський район Сумської області квітучим і заможним. Відомо, що він покладає надії на вирощування льону. Але ж цей район славетний іще й вирощуванням конопель — саме в Глухові існує єдиний в Україні Інститут луб’яних культур. Нині про відродження конопельного напряму багато хто говорить, тому чи не має Ваш чоловік особистого інтересу до цього сектора? Які ще галузі перебувають у сфері його бізнес-інтересів?
Бізнес зараз не актуальний, тому що Мішель Терещенко працює міським головою Глухова. Він, як і я, полишив свій бізнес, хоча підприємства, які він створив, дійсно займаються льоном і коноплями. Інститут луб’яних культур справді є унікальним. Колись він вивів коноплі з низьким показником наркотичних речовин, і Мішель допоміг у Франції знайти клієнта, який тепер щорічно сплачує інституту роялті за використання його прав інтелектуальної власності. Раніше інститутові загрожувало закриття й він перебував у занедбаному стані, не здогадуючися про те, що робити зі своїм винаходом… У самого Мішеля багато планів щодо створення кластерів коноплі та льону, зокрема використання конопель з медичною метою, наприклад, відкриття центру конопляної терапії. За цим — майбутнє. Це може стати однією з ключових переваг України на світовому ринку й складовою міжнародного іміджу країни.
Ви часто буваєте в Глухові? Якими Вам видаються місцеві ландшафти, чи до вподоби життя якнайдалі від суєти мегаполісів?
Мені дуже подобається Глухів. Я там проводила багато часу, допомагаючи чоловіку під час виборчої кампанії і після його обрання. Це — неймовірне місто, історичне. Дуже затишне. Чиста вода — можна пити хоч із крана. Дуже гарні люди. На території міста розташований Національний заповідник «Глухів», де понад 50 об’єктів культурної спадщини, частина з яких, на жаль, перебуває в занедбаному стані: «Тюремний замок», який потрібно негайно рятувати; перший в Україні театр, де ставили різні вистави, зокрема і французькою мовою, коли Глухів був гетьманською столицею України. Тоді, як свідчать джерела, і життя в Глухові було краще, ніж у Києві, і будинки…
Де Ви там живете?
У чоловіка є будиночок.
Великий?
Маленький.
Що найважливіше Ваш чоловік уже зробив для Глухова?
Викорінив корупцію на міському рівні: отримав місто з бюджетом із боргом у декілька мільйонів, а через рік вийшов на «плюс», а гроші спрямовує на міські потреби”.
Джерело: http://n-auditor.com.ua/