Сумські акробати здобули три комплекти медалей на всеукраїнському турнірі
“Ми веземо у Суми три комплекти медалей – один “срібній” і два “бронзових”, – повідомила Суспільному сумська тренерка, Заслужена тренерка України Вікторія Коржова.
![Сумські акробати здобули три комплекти медалей на турнірі у Вінниці Сумські акробати здобули три комплекти медалей на турнірі у Вінниці](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/be79be4edea2ca00.jpg)
Фото: Вікторія Коржова
“Бронзовими” призерами серед змішаних пар за програмою 12-18 років стали Софія Шевкунова та Даніїл Ковальчук. Жіноча група у складі Вікторія Сухонос, Софія Кривцова та Софія Половинка вибороли “срібло” серед жіночих груп за програмою 13-19 років.
![Сумські акробати здобули три комплекти медалей на турнірі у Вінниці Сумські акробати здобули три комплекти медалей на турнірі у Вінниці](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/5288629a8d0580db.jpg)
Фото: Вікторія Коржова
Жіноча трійка у складі Варвара Бабічева, Марія Губенко та Євгенія Левченко серед жіночих груп за програмою кандидатів в майстри спорту України вибороли третє місце здобули “бронзові” медалі.
![Сумські акробати здобули три комплекти медалей на турнірі у Вінниці Сумські акробати здобули три комплекти медалей на турнірі у Вінниці](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/5c2563d0cf3c9f9f.jpg)
Фото: Суспільне Суми
Тренують спортсменок Вікторія Коржова та Людмила Шутько, хореографка — Наталія Черняк.
Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ
Читайте нас також в ІНСТАГРАМ