У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябенка
У Сумах провели в останню путь захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябенка. Обидва пішли захищати Україну з перших днів повномасштабного вторгнення і загинули на полі бою.
22 квітня біля палацу культури СНВО у Сумах зібралися рідні, знайомі та друзі захисника Андрія Пальчуна.
![У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/ea15398a1e587325.jpg)
Побратим “Кіпіш” розповів, що разом готувалися до бойового виходу, який став для Андрія останнім.
Вийшли в Авдіївку, вистояли там 9 діб, і в той день, коли ми мали виходити, він вранці отримав одне поранення. Далі, при виході, ще один прильот – і ще одне поранення, таке, що несумісне з життям, це при виході з Авдіївки 16 лютого. На час смерті я був поруч з ним також. Коли він загинув, я втратив руку. Там дуже тяжка була ситуація. Він був як і побратим хороший, і людина хороша, і постійно навчався військової справи, хотів розвиватися і зробити для країни щось добре.
![У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/bee5e03c7d9deeb6.jpg)
За інформацією Сумського ТЦК, Андрій Пальчун став на захист країни 24 лютого 2022 року. Воював у складі штурмового батальйону. Після загибелі кілька тижнів вважався зниклим безвісти. В Андрія залишилася наречена. Вона розповіла: планували одружитися влітку, коли Андрій прийде у відпустку. Каже, що він ніколи не ховався за чужими спинами, любив допомагати людям, був щирим, відвертим і добрим.
Я сподіваюсь, що ми зустрінемось там, на небесах, всі разом, і не будемо згадувати про ці страшні часи. Я хочу, щоб він знав, що я його дуже сильно люблю, він завжди у моєму серці. Він був найкращий.
![У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/3631e5998cf78f53.jpg)
Цього ж дня у храмі Архангела Михаїла на Басах прощалися зі старшим солдатом Олексієм Рябенком.
Я його знаю з 1993 року, це мій кум, хрещений моєї дитини. Дуже добра була людина, — розповіла Тетяна Ісаєва, кума Олексія Рябенка.
![У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/c0a131d33feeff7b.jpg)
![У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/100634230222a5f8.jpg)
Як розповідають знайомі Олексія, він майже все життя прожив у селі Бобрик Білопільського району, останнім часом мешкав у Сумах. Пішов служити в перші дні вторгнення. Загинув 15 квітня під час виконання службових обов’язків. Побратим, який служив разом з Олексієм від самого початку, Сергій Керусов згадує його як людину, яка завжди могла підтримати і допомогти.
![У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка У Сумах поховали захисників Андрія Пальчуна та Олексія Рябеннка](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/d32f86dc22700af3.jpg)
Захисників Олексія Рябенка та Андрія Пальчуна поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища.
Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ
Читайте нас також в ІНСТАГРАМ