У Сумах триває реєстрація на заняття з української мови, математики та інших дисциплін
У Сумах триває реєстрація на заняття в рамках проєкту “СпівДія заради дітей”. Діти з третього по десятий класи зможуть безкоштовно надолужити знання з української мови та математики. Крім цього, плануються психоемоційні заняття для дітей віком від п’яти до 17 років. Більше Суспільному розповіла координаторка простору у Сумах Наталія Гончарук.
“Через коронавірус та повномасштабне вторгнення деякі діти втратили знання, які б могли повноцінно отримати в спокійних умовах. Також є проблеми з психоемоційним станом. Тому одним з напрямків роботи будуть психоемоційні заняття — комплекс дисциплін в поєднанні з руханками та іншими активностями. Це будуть інтегровані заняття з поєднанням різних напрямків роботи. Дещо від точних, щось від гуманітарних чи правничих наук. Це розроблені програми, що мають на меті розкрити потенціал кожної дитини. Та першочергове завдання — допомогти дітям подолати стрес, соціалізуватися.”, — пояснила Наталія Гончарук.
Кожен з вчителів формуватиме по дві-три групи учнів, додала координаторка простору.
“Восьмикласники зможуть надолужити шкільну програму на сьомий клас, шестикласники за п’ятий клас тощо. Тобто протягом 16 занять, які триватимуть два місяці, школярі мають отримати необхідні знання. Заняття відбуватимуться в рамках проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який реалізується командою благодійного фонду “СпівДія” за фінансування уряду Норвегії”, — зазначила Наталія Гончарук.
Заняття триватимуть в укриттях на базі трьох сумських шкіл. Нині розклад формується. Зокрема один раз на тиждень будуть заняття, до яких зможуть долучитись всі охочі. Двічі на тиждень триватимуть заняття з української мови та математики, також двічі на тиждень — психоемоційні. Зареєструватися на заняття можна за посиланням.
Крім цього, у просторах буде можливість займатися онлайн, дітям надаватимуть ноутбуки.
“Якщо вдома не буде світла, інтернету, то діти зможуть проходити на локацію та виконувати домашні завдання або ж дистанційно навчатися. Вони займатимуться під наглядом наших менторів”, — пояснила координаторка простору.
Підписуйтесь на нас у ТЕЛЕГРАМ
Підписуйтесь на нас в ІНСТАГРАМ