Жителі будинку по вул. І Кавалеридзе, 9/2 обнесли новий дитмайданчик парканом, повісили на ньому замок і написали, що під час карантину на ньому можуть гратися діти лише даного будинку. Про це у Фейсбуці повідомила обурена сумчанка Оксана Ламах.

«Сьогодні, разом із донею, вирішили скористатись нагодою і прогулятись на сонячному повітрі. Але, наш мікрорайон немає такої кількості майданчиків і зон відпочинку, як інші райони міста Суми. Переважно приватний сектор. Новий майданчик з’явився нещодавно завдяки роботі депутата нашого мікрорайону. Для малечі то було свято, але недовго.

Чому?? А тому що жителі будинку, де встановили довгоочікуваний подарунок для всіх, вирішили, що мають повне право на володіння цим майданчиком. Як результат: паркан, замок і дроти.

Шановні, Ви загубилися. Це не Ваша приватна власність. Будемо приймати конкретні дії, якщо не допоможе – знесемо Ваш паркан. Дія відбувається за адресою вул. І Кавалеридзе, 9/2. Прошу допомоги у батьків, для кого це питання таке ж болісне як для мене», – написала сумчанка.