В Охтирці у чотирьох школах святкували останній дзвоник офлайн
Свято Останнього дзвоника 31 травня в Охтирці провели не тільки в онлайн форматі. У чотирьох школах № 1, 4, 5 та гімназії випускники зібралися у своїх класах. Печиво з побажаннями, фотовиставки, кіно про шкільне життя, листи собі, які відкриють через 5 років — усе це організували на останній зустрічі у школі.
![В Охтирці на Сумщині у чотирьох школах святкували останній дзвоник офлайн В Охтирці на Сумщині у чотирьох школах святкували останній дзвоник офлайн](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/e7131bc014bbf5d2.jpg)
З 308 випускників 67 не змогли долучитися до однокласників, бо перебували за межами держави. Спеціально для них вели пряму трансляцію зі школи.
![В Охтирці на Сумщині у чотирьох школах святкували останній дзвоник офлайн В Охтирці на Сумщині у чотирьох школах святкували останній дзвоник офлайн](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/c369e80bece42307.jpg)
“Усі вчителі завжди допомагали, завжди брали участь в моєму житті. І всі… весь клас всі діти всі дуже добре спілкуються. Може, і не найдружніший клас, який можна уявити, але все одно всі дуже гарно спілкуються і завжди підтримують одне одного”, — сказала одна з випускниць Євгенія Федорова.
Попри війну вчителі допомагали дітям опановувати знання й відчувати колективну підтримку, зазначила голова батьківського комітету Наталія Федорова: “Складнощі в тому, що вони постійно були дома. Постійний комп’ютер немає ніяких зустрічей з однокласниками, немає стін школи. Це дуже гнітило скажемо так. Немає вчителів. Немає спілкування”.
![В Охтирці на Сумщині у чотирьох школах святкували останній дзвоник офлайн В Охтирці на Сумщині у чотирьох школах святкували останній дзвоник офлайн](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/571148d043f18472.jpg)
Діти намалювали на стінах школи прощальне графіті, зробили власноруч альбом спогадів для класної керівнички, підготували власними силами танок.
Читайте нас також в ТЕЛЕГРАМ
Читайте нас також в ІНСТАГРАМ