Вчителька української мови і літератури – перша сертифікована педагогиня у прикордонній Глухівській громаді
Учитель має бути прогресивним, креативним та відкритим до інновацій. Тому сертифікація є сходинкою до професійного зростання педагогічних працівників, засвідчує їхню педагогічну майстерність, а головне – дозволяє поділитись успішним досвідом використання сучасних методик навчання.
Свої найкращі професійні якості в ході сертифікації підтвердила Оксана Майборода, вчителька української мови і літератури Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Вона вдало пройшла всі три етапи випробувань: незалежне тестування, самооцінювання власної педагогічної майстерності, вивчення їх практичного досвіду роботи. І за результатами набрала 122,5 балів зі 125 можливих.
Вчителює пані Оксана вже двадцять п`ять років. Чималий досвід за її тендітними плечима. Секрет успіху педагогічної праці Оксани Вікторівни полягає у вимогливості до себе та оточуючих, прагненні самовдосконалення і бажанні робити кроки назустріч новому. Власне, це і спонукало мовницю випробувати свої сили у пілотному проєкті. Колектив рідного закладу неабияк пишається її досягненнями:
“Оксана Вікторівна – це лідер, висококваліфікований фахівець, її професійна майстерність – джерело натхнення для колег і приклад для здобувачів освіти. Досвідчений педагог, працьовита, сумлінна, по-доброму сувора, справедлива, наполеглива, взірець для наслідування. Вона створює освітній простір, де учні вчаться не лише мові, а й формуються як громадяни своєї держави з відповідальністю перед її культурним спадком. Саме за такими педагогами майбутнє освіти України.”
Щодо вражень, Оксана Вікторівна не приховує, що її переповнюють емоції та гордість результату оцінювання. Попри всі негаразди, пов`язані з ковідом, а тепер з війною, вчителька доводить, що працює на своєму місці. Про це свідчить не тільки рівень її кваліфікованості, а в першу чергу риси характеру, притаманні людині з високим рівнем духовності. Адже, за переконанням вчительки, приємно, коли випускники повертаються, щоб поспілкуватися, розповісти про свої успіхи, а ще, коли вони приводять вже своїх дітей на навчання.
Підсумовуючи, варто додати, що сертифікація для вчителя – це нагода проаналізувати систему своєї роботи, побачити професійні недоліки та здобутки, відчути професійний успіх. А висловлюючись образно, сертифікований педагог – це як висока сходинка п’єдесталу на спортивних змаганнях, чиє досягнення надихає власним прикладом.
Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ
Читайте нас також в ІНСТАГРАМ