В’язниця Манафорта: незамкнені двері, заняття з музики і спальні для гостей
Колишній керівник виборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт, засуджений до 3,9 років в’язниці за шахрайство, відбуватиме покарання у Федеральному виправному інституті в Камберленді, штат Меріленд, який ще називають “Club Fed”.
Як пише “The Daily Mail“, у цій в’язниці немає замків на дверях та огорожі з колючого дроту, а члени сім’ї ув’язнених можуть залишатися на ніч у спеціальних кімнатах.
Видання зазначає, що цей об’єкт із мінімумом охорони, оточений густими лісами, більше схожий на коледж, ніж на в’язницю.
Манафорт зможе надсилати та отримувати пошту, здійснювати телефонні дзвінки, бачитися з відвідувачами у вибраний час раз на тиждень, а також мати щоденний доступ до електронних листів.
Також у в’язниці є спортзал, поле для софтболу (різновид бейсболу – УП) із біговою доріжкою, і телевізори, що показують спорт.
Засуджені також можуть займатися навчанням, що включає музичні, ділові та освітні програми.
Вони також можуть вільно виходити з приміщення, коли вирішують займатися роботою у дворі.
Одночасно у в’язниці утримується не більше 500 засуджених, а іноді на кілька сотень менше.
Тут також є окремі кімнати з затишними двоспальними ліжками для членів сім’ї та друзів ув’язнених. Щовихідних у “Будинку Магдалини” залишаються 16 осіб.
Ліжка доступні у п’ятницю та суботу вночі, і для гостей передбачено харчування. Ліжка прикрашають барвисті ковдри, зроблені засудженими.
Типовий день у в`язниці починається з підйому о 6 ранку. О 7:15 засуджені снідають. Потім вони можуть працювати або навчатися до обіду опівдні. Потім вони можуть працювати, навчатися або тренуватися до переклички о 4 годині дня і вечері о 5-й.
Після вечері ув’язнені мають “вільний час” для перегляду телевізора, надсилання пошти або розмов по телефону перед вечірньою перекличкою і відбоєм о 23-й.
За словами адвоката, у цій в’язниці рідко трапляються конфлікти, оскільки ув’язнені розуміють, що можуть бути направлені в місця відбування покарання з більш жорсткими умовами, пише видання.
Нагадаємо:
- 7 березня Окружний суд штату Вірджинія (США) дав колишньому політтехнологу Партії регіонів і керівнику виборчої кампанії Дональда Трампа Полу Манафорту 3,9 років в’язниці за шахрайство.
- На початку березня 2019 року Манафорт попросив суд призначити йому покарання значно м’якіше, ніж передбачено законом.
- У серпні 2018 року журі присяжних визнало Манафорта винним за 8 із 18 пунктів обвинувачення, включно з податковими махінаціями, порушенням банківського законодавства і приховуванням рахунків в іноземних банках.
- Офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера рекомендував 19-24 років ув’язнення для екс-глави передвиборчої кампанії Дональда Трампа за звинуваченнями у податковому та банківському шахрайстві.
Українська правда