8-річний сумчанин розповів, чим підкорив Лос-Анджелес

Як уже повідомляли “Сумські дебати”, сумський вундеркінд переміг у конкурсі розробки комп’ютерних ігор у Лос-Анджелесі. Про свій успішний проект, на створення якого знадобилося два тижні, третьокласник Олександр Глущенко розповів 5-му каналу:

“Коли я був маленьким, я дуже любив грати на фортепіано. І зробив про нього гру. В цій грі можна змінювати інструмент, гучність та темп”, – говорить хлопчик.

У розробленій грі можна прослухати сім пісень, навчитися самостійно грати їхню мелодію та покласти на неї текст, який з’являється на екрані. Наставник Сашка – Богдан Облапенко – каже, що такого рівня складності програм не бачив навіть у випускників дитячих комп’ютерних шкіл. А його вихованець займається програмуванням лише два роки.

Підкреслює: “Візуально цей скетч-проект може здаватися простим , бо він працює передбачувано. І через це складається таке відчуття цілісності, ніби воно так і має працювати. Але для того, щоб цього добитися, треба дуже багато роботи”.

Розробка Сашка Глущенка отримала перше місце на міжнародному конкурсі в Лос-Анджелесі в категорії “віртуальна музика” серед дітей. Окрім програмування, сумський третьокласник захоплюється малюванням, бальними і спортивними танцями, та “на відмінно” вчиться у школі.

“Час від часу в мене виникає запитання до Саші, може ми якийсь гурток покинемо, десь ми не будемо займатися? Але Саша мені постійно повторює, що йому все подобається і так як ми відвідуємо, так ми і будемо відвідувати”, – розповідає мати Ольга Глущенко.

Нині юний програміст удосконалює свою розробку. Він хоче поліпшити дизайн гри, додати пісень та перекласти її щонайменше двома мовами: англійською та російською.

Джерело: https://www.5.ua/

 

Поділитися в соціальних мережах