Грибники Сумщини збирають зброю та набої

У рамках місячника добровільної здачі зброї громадяни продовжують здавати до поліції зброю та боєприпаси.

Так, до правоохоронців звернувся 32-річний мешканець Сумського району, який розповів, що в пошуках грибів у лісосмузі він натрапив на набої. Знахідкою чоловіка стали виявлені 22 набої калібру 7,62 мм, які він добровільно вирішив віддати правоохоронцям.

А на Охтирщині до дільничного офіцера поліції звернувся 61-річний місцевий житель. Чоловік також пішов у ліс по гриби, а знайшов мисливську рушницю марки «ЗК» 16 калібру, яку також добровільно здав до поліції.

Усе знайдене поліцейські направили на експертне дослідження. Правоохоронці нагадують, що по всій території Україні триває місячник добровільної здачі зброї. Громадяни можуть добровільно звернутися до відділів та відділень поліції, або до дільничних чи до працівників дозвільної системи і здати незареєстровану зброю, боєприпаси або вибухівку, які незаконно зберігаються. Тим самим ви не лише уникнете кримінальної відповідальності передбаченої ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України, а й вбережете своїх близьких та рідних від небезпеки.

Поділитися в соціальних мережах