Керівник “Агролісу” влаштувала сімейний підряд на підприємстві

Прокуратурою Сумської області спільно з Управлінням захисту економіки в Сумській області виявлено факт вчинення директором одного з районних дочірніх агролісогосподарських підприємств області адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією. А саме йдеться про керівника ДП “Лебединський агролісгосп” Валентину Карабетівну Сердюк.

Встановлено, що вона прийняла на посаду майстра свого сина, а на посаду водія – чоловіка, не повідомивши про конфлікт інтересів безпосереднє керівництво у встановлений законом спосіб. Окрім того, директор ДП систематично підписувала накази про преміювання та надання відпустки своїм родичам, чим порушила вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Як повідомив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Андрій Байдак, за вказаним фактом у грудні 2016 року складено 2 адміністративні протоколи та спрямовано до суду для розгляду по суті.

У вівторок, 31 січня 2017 року, суд завершив розгляд адміністративних протоколів та визнав директора агролісогосподарського підприємства винною за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На вказану особу накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3 тис. 400 грн.

Нагадаємо, раніше ми писали: Екс-керівниця КП, яка призвела до мільйонних збитків, рветься назад.

Поділитися в соціальних мережах