На Сумщині більшає “халатних” мисливців

З початком мисливського сезону частішають випадки втрати рушниць мисливцями.

Причини цьому різні – через безвідповідальність, халатність і навіть через вживання під час полювання спиртного, чого робити категорично не можна. Таку зброю іноді знаходять місцеві жителі та здають у поліцію. У тому випадку, якщо власник втраченої рушниці не заявив про свою втрату, то воно може бути в передбаченому порядку зареєстровано та передано в користування іншому громадянину – тому, хто знайшов зброю і вчасно здав до органів поліції.

Саме такою можливістю в рамках місячника добровільно зданої зброї можуть скористатися двоє жителів Сумщини. Чоловіки, будучи у своїх господарських справах у мисливських угіддях, натрапили на «посіяні» мисливцями рушниці. Так, може стати господарем гладкоствольної Іж-17 16 калібру 47-річний житель Сумського району, а 38-річний шосткинець – ТОЗ-Б того ж калібру.

Зараз обидві рушниці передані на експертні дослідження, інспектори дозвільної системи проводять відповідні перевірки.

Працівники поліції знову нагадують громадянам: якщо ви знайшли вогнепальну або холодну зброю, її слід негайно здати в поліцію. В іншому випадку за її незаконне зберігання стаття 263 КК України передбачає кримінальне покарання у вигляді ув’язнення на термін від 3 до 7 років, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах