На Сумщині судитимуть чоловіка, який убив свого сина

Конотопською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 62-річного чоловіка, який позбавив життя власного 38-річного сина. Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині) КК України.

Трагедія сталась 28 липня 2018 року близько 10 год. в м. Конотоп. Потерпілий проживав разом із батьками. При цьому ніде не працюючий молодик неодноразово попадав у поле зору правоохоронців, перебував на обліку в наркологічному диспансері. Більш того, він систематично викрадав у батьків цінні речі та кошти. Цього разу батько виявив зникнення 300 грн. Вочевидь, це стало останньою краплею, він схопив кухонний ніж, лезом якого наніс сину два удари в область шиї ліворуч. Закривавлений молодик впав без ознак життя.

Як розповів керівник Конотопської місцевої прокуратури Олександр Плескач, через аморальний спосіб життя сина між ним та батьком вже тривалий час були непрості стосунки. Чоловік навіть через безвихідь планував вкоротити собі віку, однак життям поплатився син. За скоєне обвинуваченому загрожує щонайменше сім років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах