Сутичка під магазином призвела до криміналу

До Тростянецького відділення поліції звернувся 24-річний житель села Боромля та повідомив, що став жертвою злочину. Як з’ясувалося, чоловік пішов у магазин і біля нього зустрів свого знайомого. У ході спілкування між чоловіками виникла розмова, під час якої односелець нагадав зустрічному, що той нібито завинив йому трохи грошей, і став вимагати віддати борг. А помітивши в руці «боржника» мобільний телефон, вихопив його і швидко побіг геть.

Потерпілий, швидко зорієнтувавшись, зв’язався з відділенням поліції та повідомив про злочин. А дільничний офіцер поліції того ж дня затримав та доставив до відділку підозрюваного у скоєнні грабежу 24-річного громадянина.

Зловмисник раніше вже неодноразово затримувався правоохоронцями за злочини пов’язані з наркотиками та крадіжки чужого майна. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Слідство триває.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах