У Сумах полісмени випадково “зекономили” пенсіонеру 10 тисяч грн (відео)

Приїзд групи реагування поліції охорони на «спрацювання» сигналізації в одній з квартир багатоповерхівки обласного центру, фактично врятував пенсіонера від передачі великої суми грошей шахраям.

Удень на стаціонарний телефон 80-річного сумчанина зателефонував невідомий чоловік. Назвавшись працівником поліції, повідомив, що онук пенсіонера нібито скоїв тяжкий злочин, покалічивши людину, і зараз затриманий поліцією. Тепер «онуку» загрожує в’язниця, якої, втім, можна уникнути, якщо оплатити потерпілому лікування. «Ціна питання» – 3000 доларів США. 

Таких грошей у літнього чоловіка не виявилося, і він запропонував за визволення онука 10 000 гривень. Співрозмовник погодився і наказав пенсіонеру приготувати гроші та чекати біля під’їзду дівчину, яка повинна за ними прийти. Щойно чоловік з грошима вийшов до під’їзду, як помітив двох працівників групи реагування поліції охорони, що саме під’їхали до будинку на службовому автомобілі.

«Ми прибули до цього будинку, бо в одній із квартир спрацювала сигналізація, – говорить працівник групи реагування поліції охорони Євген Пінчук. – Аж тут до нас підходить літній чоловік і запитує, чи не нам він повинен віддати пакунок із грошима. Ми спочатку не зрозуміли, про що йдеться, а коли розібралися, пояснили, що таким чином його намагалися одурити шахраї. Ось такий випадковий збіг обставин фактично врятував пенсіонера від шахрайської пастки». 

Поділитися в соціальних мережах