За смертельний удар дали 7 років

Середино-Будським відділом Шосткинської місцевої прокуратури доведено вину 37-річного місцевого жителя, який одним ударом бити позбавив життя свого приятеля.

Подія сталась 10 січня 2017 року. Обвинуваченому зателефонувала його знайома і повідомила, що їй погрожують фізичною розправою якісь люди. Чоловік схопив биту і пішов до знайомої. Осіб, які погрожували, чоловік не бачив, натомість на столі стояла пляшка алкоголю. Після тривалого застілля обвинувачений залишився у жінки ночувати. Уже зранку до них приєднався їх спільний знайомий. Коли чоловіки вийшли на веранду, між ними виникла суперечка, під час якої обвинувачений ударив товариша битою по голові. Далі потерпілого привели до тями і продовжили застілля. А вже 14 січня 2017 року чоловік помер, згідно висновку експертів, від закритої черепно-мозкової травми, що утворилась за декілька днів до цього.

Вироком Шосткинського міськрайонного суду Сумської області обвинуваченого засуджено до 7 років позбавлення волі за умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (за ч. 2 ст. 121 КК України).
Поділитися в соціальних мережах