155 МЛН: СУМИ ПЕРЕПЛЮНУЛИ СТОЛИЦЮ

У мерії Сум відбулася робоча зустріч міської влади з представниками СБУ, поліції та рятувальників, присвячена темі встановлення по місту камер відеоспостереження в рамках підпрограми «Безпечне місто».

Начальник відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Віктор Бєломар зазначив: у цілому по місту планується встановити 165 камер відеоспостереження (вартість однієї – близько 33,7 тис. грн). На ці цілі з міського бюджету необхідно направити 155 млн грн. Ця сума, за його словами, включає всі витрати, враховуючи вартість самих камер, придбання решти необхідного обладнання, облаштування ситуаційних кімнат (таких планується три), оренду мереж, послуг київського Центру з розміщення і обробки даних.

«Саме досвід Києва та їх підтримка значно заощадять бюджетні кошти нашого міста. І хоча в столиці сума витрат була дещо меншою за ту, яку плануємо направити ми, але це пов’язано з тим, що наша система і камери будуть більш новими», – сказав начальник відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення.

За словами мера Сум Олександра Лисенка, цього року потрібно зробити третину від запланованого. У наступному році – інші роботи. Він дав доручення створити робочу групу з представників профільних служб, які повинні визначитися з кількістю камер, що необхідна кожній структурі, і тим, які місця варто обладнати системою відеоспостереження. У подальших планах міської влади – створити в Сумах власний ситуаційний центр.

Поділитися в соціальних мережах