Через блокування аграрної компанії на Сумщині бюджет може втратити 100 млн грн

Принаймні так стверджує сама компанія «Росток Холдинг», яка опинилась у центрі розслідування справи про шахрайство. Про це йдеться у листі холдингу, який обєднує 17 підприємств в Сумській та Чернігівській області на адресу Президента України.

За словами голови ради директорів “Росток-Холдингу” Віктора Купавцева, з 8 жовтня ці підприємства заблоковані за рішенням Харківського районного суду Харківської області, який знаходиться в смт Покотилівка. При цьому жодне підприємство холдингу не має до тієї місцевості ніякого відношення. Віктор Купавцев запевняє: “Це атака рейдерів на успішну сільськогосподарську компанію”.

Як зазначає голова ради директорів, через такі дії фактично знищується врожай на третині площ “Росток-Холдингу”, а це тисячі гектарів землі. Залишаються неприбраними майже 17 тис. гектарів кукурудзи, 4 тис. гектарів сої, 1 тис. гектарів соняшнику.

Нагадаємо, підприємства, що входять до аграрного холдингу «Росток Холдинг» на Сумщині розташовані в Шалигиному, Слоуті, Улановому та Ямполі.

Читайте також: Робота ПП “Ямпіль Інвест” припинена у зв’язку з розслідуванням справи про шахрайство власників “Росток Холдинг”

Поділитися в соціальних мережах