Чиновник ОДА: Система “Prozorro” не гарантує якість послуг підрядників

На апаратній нараді в Сумській ОДА директор обласного департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак заявив, що в минулому році відсоток освоєння коштів Держфонду регіонального розвитку склав на Сумщині не більше 60%, адже левова частка коштів надійшла в область у грудні.

Облдержадміністрація за сприяння нардепів від Сумщини посприяла тому, щоб гроші, заплановані з ДФРР на грудень, надійшли в листопаді. Завдяки цьому є можливість отримати значно вищий відсоток їх освоєння, ніж у минулому році. Але багато що залежить від підрядних організацій.

За словами Сітака, усі закупівлі проводилися через систему Prozorro, але, на жаль, якість послуг підрядників не завжди задовольняє замовника робіт. Проте, завдяки ProZorro, у цьому році було зекономлено 3,5 млн грн коштів ДФРР. Вони будуть додатково направлені на гуртожиток для дитячо-юнацької спортшколи ФК «Барса» (2,685 млн грн), на реконструкцію системи опалення Михайлівській ЗОШ Лебединського району (428,5 тис.) і на реконструкцію котельні на вул. Л. Татаренко у Тростянці (372,2 тис.).

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах